EPM GLOBAL - Executive Profile Management | Security solutions

Specjaliści w zakresie zarzadzania ryzykiem z globalnym doświadczeniem od ponad 20 lat

Czym jest zarządzanie ryzykiem ?

EPM Global jest jedną z pierwszych organizacji w Polsce, której działalność jest w pełni poświęcona bezpieczeństwu przedsiębiorstw, osób o wysokim statusie majątkowym, ich rodzin oraz majątków. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania ochronne dla misji realizowanych w rejonach konfliktowych oraz obszarach o podwyższonym ryzyku. Nasza reputacja opiera się na pełnym profesjonalizmie, zaufaniu klientów i skrupulatnym podejściu do szczegółów. Naszym celem jest podnoszenie standardów usług w sektorze bezpieczeństwa i ochrony poprzez tworzenie platform wymiany doświadczeń dla profesjonalistów oraz oferowanie szerokiego wachlarza specjalistycznych szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasi Ludzie

Rekrutujemy i utrzymujemy w naszym zespole osoby o wyjątkowych talentach, oferując im zaawansowane szkolenia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Dzięki temu ich motywacja i zaangażowanie w realizowane przez nas projekty idą w parze z rozwojem zawodowym i osobistym, co plasuje ich wśród najwyższej klasy profesjonalistów. Aktywnie promujemy współpracę między firmami z naszego sektora, umożliwiając wymianę nowatorskich strategii rozwoju i najnowszych metod szkoleniowych.

solider

Nasze standardy

Nasze nieustanne dążenie do podnoszenia jakości świadczonych usług, ma na celu sukcesywne podnoszenie standardów pracy w sektorze ochrony i bezpieczeństwa w Polsce. Naszą ambicją jest zajęcie pozycji lidera w naszych dziedzinach specjalizacji na terenie krajów Europy Centralnej i Wschodniej. EPM Global Ltd ma w swoim portfolio misje oraz operacje przeprowadzone dotychczas w ponad 60 krajach na kontynentach obu Ameryk, Europy, Afryki i Azji, a rozwój swój determinujemy rozbudową naszych biur oraz rozszerzeniem działań operacyjnych na terenie Polski i Ukrainy.

control

Nasza ekspertyza

EPM Global specjalizuje się w analizie potencjalnych zagrożeń oraz zarządzania nimi poprzez wprowadzanie odpowiednich czynników zmniejszających ryzyko. Pracujemy na rzecz firm i korporacji międzynarodowych, osób prywatnych o wysokim statusie majątkowym (UHNW) oraz organizacji rządowych i pozarządowych, a także mediów i ekip filmowych operujących w rejonach wojennych, konfliktowych oraz o podwyższonym stopniu ryzyka.

Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami, byłymi pracownikami wojskowych służb specjalnych z wieloletnim doświadczeniem w rejonach konfliktowych.

remote

Zakres usług

Konsulting

Konsulting

Ocena potencjalnego zagrożenia; audyty bieżących systemów bezpieczeństwa zarówno fizycznego (np. budynków i mienia), jak i proceduralnego (stosowane protokoły i procedury w systemach ochrony osób fizycznych i mienia)

Nasze doradztwo oraz proponowane rozwiązania skrojone sa na miare potrzeb każdego klienta. Nasze doświadczenie w przeprowadzaniu audytow zapewni kompleksowe podjescie do zidentyfikowanych potrzeb.

Zapewniamy rozwiązania na każdym z etapow zarzadzania ryzykiem, od wstępnych analiz oraz początkowych rozwiazan, poprzez audyty istniejących, systemow oraz procedur mających na celu zmniejszenie ryzyka, programy aktualizujące struktury i wprowadzające standardy służące usprawnieniu strategii, aż po wykonawcze zarzadzanie projektami i operacyjne wdrożenie sugerowanych rozwiązań.

Szeroki zakres prowadzonych przez nas projektów oraz zadań operacyjnych, sprawia iż mamy doświadczenie w wielu aspektach zarzadzania ryzykiem. Poczynając od pracy z osobami o najwyższym statusie majątkowym, po kompleksowe działania operacyjne z mediami, klientami korporacyjnymi oraz organizacjami poza-rzadowymi w rejonach konfliktowych i o podwyższonym stopniu ryzyka.

EPM Global Ltd wykonało dotychczas operacje w ponad 60 krajach świata, włączając w to rejony najniebezpieczniejsze. Nasza reputacja oparta jest na niezmiennych standardach operacyjnych niezależnie od lokalizacji.

EPM Global Ltd proponuje rozwiązania w oparciu o szczegółowy, lokalny wywiad. Na stale współpracujemy z najznakomitszymi specjalistami ds. zarzadzania ryzykiem we wszystkich kluczowych regionach ekonomicznych oraz strategicznych w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce oraz Ameryce Centralnej i Poludniowej.

Kontrola ryzyka podczas podróży

Kontrola ryzyka podczas podróży

Szczegółowa analiza potencjalnych zagrożeń związanych z podróżą do określonych miejsc oraz wsparcie w trakcie wyjazdu

Przeprowadzamy szczegółową analizę potencjalnych zagrożeń związanych z podróżą do określonych miejsc.

Tworzymy spersonalizowane plany bezpieczeństwa, uwzględniając specyficzne potrzeby i wymagania podróżujących.

Zapewniamy wsparcie w czasie rzeczywistym podczas podróży, monitorując sytuacje kryzysowe i udzielając niezbędnych wskazówek.

Systemy lokalizacyjne podróżnych wyposażone w system SOS.

Organizujemy szkolenia z zakresu zachowania bezpieczeństwa w podróży, przygotowujące do radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia.

Ochrona Osobista

Ochrona Osobista

Kompleksowa ochrona osobista, począwszy od ewaluacji ryzyka, poprzez strategiczne planowanie środków zapobiegawczych, do zapewnienia bezpośredniej ochrony osobistej

Przeprowadzamy dokładną analizę ryzyka, identyfikując potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa naszych klientów.

Tworzymy spersonalizowane plany ochrony, które obejmują zarówno codzienną ochronę, jak i zabezpieczenie w sytuacjach nadzwyczajnych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, w tym byłych pracowników służb specjalnych, którzy są przeszkoleni w zaawansowanych technikach ochrony.

Zapewniamy bezpośrednią ochronę fizyczną, dostosowaną do poziomu zagrożenia i specyfiki sytuacji, włączając w to personalną ochronę całodobową.

Wykorzystujemy najnowsze technologie w zakresie monitoringu i komunikacji, aby zapewnić maksymalną ochronę i szybką reakcję na zagrożenia.

Wszystkie nasze działania są przeprowadzane z najwyższą dbałością o dyskrecję i poufność, aby zapewnić pełne zaufanie naszych klientów.

Rozwiązania w zakresie zarządzania kryzysowego

Rozwiązania w zakresie zarządzania kryzysowego

Ocena potencjalnego zagrożenia; audyty bieżących systemów bezpieczeństwa zarówno fizycznego (np. budynków i mienia), jak i proceduralnego (stosowane protokoły i procedury w systemach ochrony osób fizycznych i mienia)

Identyfikujemy potencjalne zagrożenia i opracowujemy spersonalizowane plany zarządzania kryzysowego, które minimalizują ryzyko i zapewniają gotowość na wypadek sytuacji nadzwyczajnych.

Zapewniamy wsparcie w czasie rzeczywistym podczas kryzysu, koordynując działania i komunikację w celu skutecznego rozwiązania problemu.

Pomagamy w zarządzaniu komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną, aby utrzymać kontrolę nad sytuacją i chronić reputację klienta.

Wspieramy procesy odzyskiwania i powrotu do normalności po kryzysie, w tym analizę działań i wdrażanie ulepszeń do przyszłych planów.

Organizujemy szkolenia z zakresu zarządzania kryzysowego, które przygotowują zespoły do skutecznego reagowania na różnorodne scenariusze kryzysowe.

Nasi Klienci i Partnerzy

Osoby o Najwyższym Statusie Majątkowym (UHNW)

Zapewniamy kompleksowe usługi ochrony i zarządzania ryzykiem, dostosowane do unikalnych potrzeb osób prywatnych o wysokim statusie majątkowym, gwarantując im bezpieczeństwo i spokój.

Cannes

Globalne Przedsiębiorstwa

Wspieramy międzynarodowe korporacje w zakresie oceny zagrożeń, zarządzania kryzysowego oraz ochrony ich zasobów i pracowników, umożliwiając im bezpieczne prowadzenie działalności na globalną skalę.

IMG_3506-2

Media oraz Ekipy Filmowe

Media oraz Ekipy Filmowe:
Zapewniamy bezpieczeństwo dla mediów i ekip filmowych działających w rejonach wojennych, konfliktowych i o podwyższonym stopniu ryzyka, dbając o ich ochronę podczas realizacji zadań w niebezpiecznych warunkach.

IMG_6136-2

Organizacje Rządowe i Pozarządowe

Organizacje Rządowe i Pozarządowe:
Współpracujemy z organizacjami rządowymi i pozarządowymi operującymi w środowiskach o wysokim stopniu zagrożenia, oferując im wsparcie w zarządzaniu ryzykiem, ochronie personelu oraz realizacji misji w trudnych warunkach.

6

Nasi klienci

nasi partnerzy

Trening

TRENING/ SZKOLENIA

W zakresie działalności EPM Global, stworzyliśmy komórkę treningową secUNITY, której działalność poświęcona jest wyłącznie szkoleniom. Nasze programy skierowane są przede wszystkim do profesjonalistów zajmujących się bezpieczeństwem osób i mienia, osobami zawodowo operującymi w rejonach konfliktowych bądź o podwyższonym stopniu ryzyka.